Parental Feedback 

Parental Feedbacks

Would you like to write a comment?

We will waiting your feedback about our school

Zehra Ilgın ÇİMEN
Sayın Jale Hanım ve Bahar Hanım,
Ben 8-C sınıfında okuyan Pelin Çimen in annesi Zehra Ilgın Çimen.
Okulunuzun 23 -25 şubat tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Erciyes Kayak Kampına çocuklarımızın çok mutlu gidip gelmesi, organizasyonun çok düzenli olup öğretmenlerinizin ilgi ve alakası ile birlikte sayın Nuray Samburkan'a, sayın Mert Keleş'e ve her konuda bizi canlı görüntüleri ile çocuklarımız hakkında bilgilendiren, hiç bir şekilde aklımızın kalmamasını sağlayan ve emeğini esirgemeyen Sayın Nazım Esendemir'e sonsuz teşekkürler.
Zehra Ilgın ÇİMEN
çiğdem köroğlu
* Sorumluluk
* Hırs
* Kazanma arzusu
* Hedef
* Ve en önemlisi televizyon, bilgisayar, telefon vs. yüzme sayesinde bunlara vakit ayıramıyor olması.
* Derslerindeki başarısına ekstra başarı katması
* Hedefimiz Danimarka'da kurbağalama yüzerek Türkiye'yi temsil etmek :)

Çiğdem KÖROĞLU
çiğdem köroğlu
Neslihan Akın
Velisi olduğumuz Metin Metehan Akın yaklaşık sekiz senedir Jale Tezer Koleji'nin öğrencisi. İlk günden itibaren okulu evimizin bir parçası olarak gördük ve benimsedik. Öğretmenlerin ve çalışanların samimi ve içten yaklaşımları ülkemiz eğitim standartlarının üstünde eğitim veren bu kuruma güvenimizi pekiştirdi.
Sosyal etkinlik konusunda da aktif olan Jale Tezer Koleji çocuklarımızın gelişimi ve kendine güvenlerinin oluşmasında çok etkin bir rol sergiliyor. Young Reporters for the Enviorenment yarışmasında birinciliği Yusuf Serkan Kılınç öğretmenimizin destek ve önderliği ile kazanan evladımızın bu kurumun bir parçası olması bizler için de mutluluk ve gurur verici.
Başarılarınızın devamı dileklerimizle
Neslihan - Mesut Akın
Neslihan Akın
Aslı Okyar
Her anne baba gibi biz de çocuklarımızın hayatlarını sağlık ve huzurla geçirebilmelerini hedefliyoruz. Yaşamlarının en büyük parçası olan okul hayatını da bu yüzden çok önemsiyoruz. Bu düşünceler ışığında iki oğlumuz da Jale Tezer Koleji'nde eğitim görüyor. Büyük oğlumuz Berat Burak OKYAR'ın okulumuzdaki 4. senesindeyiz ve şu ana kadar aldığı eğitimin zenginliği ve kalitesi bizi çok mutlu ediyor. Bunun yanı sıra 2 yıldır okulumuzun Yüzme Takımı'nda yer almasının oğlumuza daha da yeni değerler kattığını görüyoruz. Başarılı ve mutlu olan her insanın hayatında sporun olduğunu biliyoruz ve oğlumuzu yüzme konusunda destekliyoruz. Burak'ın okul takımına girdiğinden beri kendine olan güveni daha da artıyor. Ayrıca, zorluklara rağmen mücadeleyi bırakmaması gerektiğini, sonunda başarısızlık yaşama şansı olsa bile elinden geleni yapması gerektiğini öğreniyor. Antrenmandan çıkıp eve geldiğinde ödevlerini planlı bir şekilde yapmayı başarıyor. Bununla birlikte sporda başarılı olmak için doğru beslenmeye ve düzenli uyumaya çalışıyor.
Jale Tezer Koleji'nin çocuğumuza kattığı tüm değerlerin, bir takımın parçası olmasıyla daha da arttığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Berat Burak OKYAR'ın Anne ve Babası
Aslı - Emre OKYAR
Aslı Okyar
Fulya Bingöl
Biricik okulumuzun yüzme takımında 4 yıldır görev alıyoruz. Yüzmek kadar vücudun her yerini çalıştıran başka bir spor var mıdır bilemiyoruz. Çocuğumuzun vücuduna fayda sağlarken keyif alması da yüzmenin en büyük avantajı.
Okul takımımız haftada 3 gün antrenman hizmeti vermekte olup, çocuklarımızı okullar arası yüzme yarışlarına büyük fedakarlıklarla hiç bir ücret talep etmeden hazırlamakta.
Tüm bunların sonucunda, eminim ileride çocuklarımız düzgün fizikleri ve gelişmiş kalp-ciğer sistemleri ile çok sevgili antrenörleri Aslı ve Selçuk hocaya, okullarına ve onları taşıyan ailelerine müteşekkir olacaklar.

Mehmet BİNGÖL adına
5-B Velisi
Fulya BİNGÖL
Fulya Bingöl
Ferhan Güvenir
Yüzme sporunun faydaları saymakla bitmez. Öncelikle çocukları hem fiziksel hem de ruhsal yönden beslemesi, hem bireysel hem de grupla yapılması sosyalleşmelerine çok büyük katkı sağlaması ilk akla gelenler diye düşünüyorum. Fiziksel olarak daha güçlü olduklarından günlük hayatlarında bunu kullanarak farkında olmadan işlerini daha kolay halledebiliyorlar. Değişik sınıflardan farklı karakterde çocuklarla birlikte olmak ileride girdikleri ortama çok daha kolay uyum sağlayabilecekleri gerçeğini ortaya koyuyor. bu konuda öğretmenlerimizin çabaları çocukların gelişimini inanılmaz geliştirdi. Hayata bakış açıları olumlu yönde gelişti. Yıllardır katkılarından ve özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.
Başarılarını hep bir sonraki seneye taşımaları dileğiyle

4/B Begüm GÜVENİR'in annesi
Ferhan GÜVENİR
Ferhan Güvenir
Hande Özdemir
Nehir, yüzme takımına girdikten sonra hedef belirleme ve bu hedef doğrultusunda çaba sarf etmeyi öğrendi. Takım arkadaşlarıyla dayanışmayı öğrendi ve takım olmanın sağladığı dayanışma, destek olma/verme duygularını yaşadı. Düzenli, disiplinli ve sağlıklı yaşamın ilk adımlarını attı ve umarım tüm yaşamına bu ilk takım deneyimi ile öğrendikleri daha da gelişip şekil verir. Emekleriniz için teşekkürler.

Hande ÖZDEMİR
Hande Özdemir
Seçil Poyrazoğlu
Sevgili Aslıhan ve Selçuk öğretmenlerimiz,

Bir anne baba olarak, çocuğumuzun bir sporla uğraşmasının, onun fiziksel ve ruhsal gelişimi için çok faydalı olacağını biliyoruz. Poyraz da çoğu çocuk gibi suyla oynamayı ve yüzmeyi seven bir çocuk. Okulumuzda verilen yüzme dersleriyle birlikte yüzme sporuna severek başladı Poyraz.
İlkokul 2. sınıfla birlikte siz öğretmenlerimiz ve Poyraz'ın de isteğiyle okulumuzun yüzme takımında yerini aldı.
,Geçen zamanla birlikte yaptığı sporun ve bir takıma ait olmanın kazanımlarını görmeye başladık. Bu kazanımları; fiziksel, ruhsal ve sosyal olarak sıralayabiliriz.
Fiziksel kazanımlar, sağlıklı bir vücut gelişimi ve duruşu olarak hemen fark ediliyor. Bunu kendisi de, etrafı da (arkadaşları, ailenin diğer üyeleri) dile getiriyor. Bu durum kendisini epey motive ediyor. Ayrıca bu alışkanlığa devam ederek ileri ki yaşamında da sağlıklı olacağının bilincine varıyor.
Ruhsal gelişiminde ise, kişinin ilerlemesi için çalışmanın gerektiğini bazen bu ilerlemenin zorluklarla dolu olabileceğini ama bunlardan kaçmayıp, mücadele ederek kendi kişisel başarısını ilerletebileceğine yardımcı olduğunu görüyoruz.
Ayrıca bir takımın parçası olduğu için, antrenörlerine ve takım arkadaşlarına karşı sorumluluğu olduğunun farkına varıp bu bilinci geliştirmesine faydası olduğunu düşünüyorum.
Fakat bütün kazanımlarda Aslıhan ve Selçuk öğretmenimizin çocuklara karşı olan sevgisi, ilgisi ve sabrı en büyük paya sahiptir.
Sevginize ve ilginize teşekkür eder, meslek hayatınızda başarılar dilerim.

Ahmet Poyraz PAYZANOĞLU' nun annesi
Seçil PAYZANOĞLU
Seçil Poyrazoğlu
Özgür Eröksüz
JTK Yüzme Takımı'nda olmak;

Çocuklarımıza düzenli yapılan antrenmanların getirisi olarak öncelikle sağlık, disiplin, özgüven ve motivasyon sağlayan yüzme, hayatımızın bir parçası oldu. Bireysel bir spor olmasına rağmen öğretmenlerimizin iletişim becerisi ve desteği paylaşma, yardımlaşma duygularının gelişmesine katkıda bulundu. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler....

Özgür ERÖKSÜZ
Ömür ve Defne'nin babası
Özgür Eröksüz
Beste Eröksüz
Çocuklarımızın iyi eğitim almaları, kendilerini geliştiren bireyler olabilmelerinin ilk ve en önemli koşulu. Biz bu şansı Jale Tezer'de olmaları dolayısıyla yakaladığımıza inanıyoruz. Bir çok farklı alanda başarılı öğretmenle birlikte olmaları okulda geçirdikleri her günü değerli bir kazanca, yaşantıya ve birikime dönüştürüyor. Özellikle yaparak, yaşayarak öğrenmelerine fırsat veren, sosyal zekalarını da geliştirmelerini sağlayan yüzme takımlarının olması çocuklarımız için harika bir fırsat. Hem fiziki gelişmelerine hem de okul başarılarına katkı sağlıyor ve çocuklarımız yüzerken çok mutlular. yüzmeyi yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası olarak görüyorlar. onların farklı alanlarda başarılarını görmek, bütüncül ve sağlam adımlarla gelişmelerini izlemek bizim için mutluluk verici. Sporun onlara kattığı doğru, adil ve sportmen değerler için emek veren, alanlarında başarılı, her çocuğa ayrı bir özen ve sabırla yaklaşan çok değerli yüzme öğretmenlerimizle teşekkürlerimizi paylaşmak isteriz.

Beste Başak ERÖKSÜZ
Beste Eröksüz
logo