Preparation Academy for Examinations

JTK'DA 6. GÜN (CUMARTESİ) SINAV VE DESTEK PROGRAMI

JTK öğrencisi özel ders, dershane ihtiyacı duymaz. Yılların verdiği sınav deneyiminin gücünü de alarak okulda 6 gün eğitim gören öğrenciler etkin bir sınav stratejisiyle ve kariyer planlaması yaparak hedeflerine ulaşıyorlar.

HAFTA İÇİ ETÜT PROGRAMI

Hafta içi hergün düzenlenen etüt programıyla "Soru Çözüm Saatleri" yapıyori farklı soru tiplerini görerek pekiştiriyoruz.

ÇİZGİ ALTI- ÇİZGİ ÜSTÜ PROGRAMI

Ölçme değerlendirme uzmanlarımızın tespit ettiği konu eksikliklerinde "madde analizi" yapıyoruz. Başarı ortalamamız çizgi altında ise özel bir alınarak çizgi üstüne yükseliyoruz. Başarı ortalamamız çizgi üstünde ise "Olimpiyat Koordinatörlüğü"nce yarışmalara hazırlanıyoruz.

BİREBİR ÖZEL DERS PROGRAMI

Butik bir okulda olmanın avntajıyla rahatlıkla keşfedebiliyoruz. Her öğrenci tüm müfredattan sorumludur ancak her öğrenci her konuda aynı düzeyde başarılı olmayabilir. Bu nedenle sınıf içinde anlamadığımız ya da eksik kaldığımız konuları özel ders ile takviye ediyoruz.

"Yeni bir derse eksiksiz, konuları pekiştirmiş olarak başlıyoruz!"

KONU TEKRAR TESTLERİ

Pekiştirmenin önemini biliyori öğrendiğimiz konuları periyodik olarak tekrar ediyoruz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ KOÇLUK SİSTEMİ

Uluslararası sertifikaya sahip yaşam koçları ile şansı yakalıyoruz.

KARİYER MERKEZİ
“Kariyer Beşikte Başlar“ 
ilkesinden hareketle ortaokul ve lise öğren- cilerimiz için erkenden kariyer  ve hedef bilinci oluşturmaya devam ediyoruz.  Kariyer Merkezi ve profesyonel bir Kariyer Danışmanı bulunan bir kolejde okumanın avantajıyla uygulamalı eğitimler ve seminerlerle geleceğimiz adına farkındalığa ulaşmaya devam ediyoruz

logo