Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi

Uluslar arası bir program olan Yaşayan Değerler Eğitimi (LVEP - “Living Values Activities for Children”) programı kapsamında “Değerlere Çağrı” projemizin 1. dönem etkinliklerini keyifle tamamladık. Jale Tezer Koleji olarak çocuklarımızın akademik gelişimlerinin yanı sıra kişisel özelliklerinin de gelişmesine, sağlam temellere oturmasına gösterdiğimiz hassasiyeti her fırsatta dile getiriyoruz. "Değerlere Çağrı" projemizde tüm okul el ele ilerliyoruz. Çünkü anasınıfından 8. sınıfa kadar atılan her adımın çok kıymetli olduğunu biliyoruz.

Öğrencilerimiz “Sınıfımızın Barış Sembolü” etkinliği ile barışı konuştular ve sınıflarının barış sembolünü seçtiler, saygının önemini, “Saygı Ne Demek?” röportajları ile düşündüler, “Sorun Çözücü Oluyorum” “Dinleyen İnsanlar İyi Bir Özsaygıya Sahiptir” etkinlikleri ile birbirlerine yardımcı olmayı, hoşgörülü olmayı deneyimlediler , “Sınıfımızın Barış Resmi” “Sınıfımızın En Güzel Özelliği” etkinlikleri ile işbirliğinin keyfine vardılar, “Neler Hissederiz” etkinliği ile duygularını farkına vardılar.

İşte “DEĞERLERE ÇAĞRI” Projemizden bazı kareler...

Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 1 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 2 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 3 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 4 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 5 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 6 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 7 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 8 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 9 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 10 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 11 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 12 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 13 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 14 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 15 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 16 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 17 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 18 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 19 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 20 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 21 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 22 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 23 Jale Tezer Koleji “Değerlere Çağrı” Projesi 24
Jale Tezer Koleji