Genel Bilgi

ONLINE SINAVLARA KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • 19 - 20 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan JTK Şampiyon Online sınavlarımıza  9, 10, 11, 12. Sınıf ve Mezun grubu tüm öğrenciler ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilirler.

 

NASIL BAŞVURULUR?

 

  • Adaylar başvuru süreciyle ilgili destek almak için sinav@jaletezer.k12.tr adresinden ya da 444 4 243 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir.

 

SINAV SEANSLARI

Öğrenciler, aşağıdaki tabloda gösterilen seans aralıklarından kendi sınıf seviyeleri için uygun olan bir zaman diliminde,  https://sampiyonsinav.com adresi üzerinden sınava girebilirler. Seans aralıkları dahilinde, sınavın sistemde aktif olduğu dilediğiniz bir anda giriş yaparak sınavınızı başlatabilirsiniz. 

 

SONUÇLARIN DUYURULMASI 

  • 19 - 20 Mart'taki sınavlar için 24 Mart 2022 Perşembe günü,
  •  https://sampiyonsinav.com başvuru sistemi üzerinden erişime açılacaktır.

 

NEDEN JALE TEZER?

Jale Tezer Okulları, Ankara’da ortaokul ve liselerinde verdiği kaliteli üniversite/lise hazırlık + okul eğitim modeli ile merkezi lise/üniversite sınavları sonucunda Türkiye’de çıkarmış olduğu dereceler ve yerleştirme oranları ile özel okullar arasında tüm okul türlerinde eğitimdeki farkını ortaya koymuştur. Jale Tezer Okulları aynı zamanda "Montessori, Edexcel, A-Level, IGCSE ve IBDP programlarını uygulayan uluslararası bir dünya okuludur. Okullarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


 

Jale Tezer Koleji