Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı

Güvenli İnternet günü kapsamında “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” karşı neler yapılması gerektiğini öğrencilerimizle birlikte konuştuk. Zorbalığa maruz kaldığımızda ya da bu sürece dahil olduğumuzda sorunu hangi basamakları izleyerek çözmemiz gerektiğini işledik.

Hangi davranışların kırıcı olabileceğini, bize neler hissettirdiğini, zorbalık yapan bireylerin  neden bu davranışta bulunduğunu sohbet ederek öğrendik. Örnek olaylarla, gözlerimizi kapatıp hayal kurarak sorunlara çözüm bulmaya çalışırken sorulan sorulara birlikte cevap bulup çocuklarımızın zihninde konuyu netleştirdik.

Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 1 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 2 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 3 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 4 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 5 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 6 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 7 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 8 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 9 Jale Tezer Öğrencileri “Zorbalığa ve Siber Zorbalığa” Karşı 10
Jale Tezer Koleji